Главная » О нас
   

О нас

 
Опис діяльності благодійної організації
«Фонд допомоги ближньому»


Благодійна організація «Фонд допомоги ближньому» (надалі - Організація) зареєстрована 08.09.2009р. Головним управлінням юстиції у місті Києві наказом № 1132/02 (свідоцтво № 0176-2009) є місцевою неприбутковою благодійною організацією, яка створена і діє відповідно до Конституції України, Закону України "Про благодійництво та благодійні організації", інших нормативно-правових актів та статуту організації, діяльність якої поширюється на м.Київ та 10 областей України.

Згідно із Статутом метою діяльності є сприяння та надання фінансової, матеріальної, організаційної, соціальної, духовної та іншої благодійної допомоги всім тим, хто її потребує, сприяння розвитку культури, науки, освіти, охорони здоров'я, масової фізичної культури серед різноманітних верств населення.
Згідно із вищезазначеною метою діяльності, Правлінням Організації було прийнято рішення про створення робочих комітетів Організації відповідно до напрямку діяльності:
1. Комітет з проведення благодійних масових заходів
2. Комітет по роботі з дітьми (дітьми-сиротами, дітьми-інвалідами, ВІЛ-інфікованими дітьми, дітьми з малозабезпечених сімей)
3. Комітет по роботі з кризисними сім’ями
4. Комітет по роботі з ветеранами та людьми похилого віку
5. Комітет з взаємодопомоги та сприяння реабілітації та адаптації алко- та наркозалежних
Організація була заснована як результат створення соціального проекту «Допоможи ближньому» певним об’єднанням громадян, та спільно із партнерами Організації.


Відеопрезентація благодійної організації «Фонд допомоги ближньому»Комітет з проведення благодійних масових заходів
За час існування комітетом з проведення благодійних масових заходів було проведено 15 благодійних акцій, за підтримкою Соціальної служби м.Києва, Служби у справах дітей Київської міської державної адміністрації та Київською міською радою ветеранів м.Києва, що надали списки людей, яким необхідна допомога, та спільно з партнерами мережею супермаркетів «Фуршет» та «Велика кишеня» в м.Києві та інших магазинах м.Києва. Метою акцій було зібрати продукти харчування, промислові товари та предмети гігієни для підопічних комітетів Організації згідно з предметом її діяльності - здійснення благодійної діяльності та надання благодійної допомоги найбільш потребуючим членам суспільства. Зібране за час акцій було безпосередньо розподілено між підопічними (за списками наданими від вищезазначених державних установ м.Києва) більше, ніж на 2000 осіб.

Комітет по роботі з дітьми (дітьми-сиротами, дітьми-інвалідами, ВІЛ-інфікованими дітьми, дітьми з малозабезпечених сімей)
Комітетом по роботі з дітьми (дітьми-сиротами, дітьми-інвалідами, ВІЛ-інфікованими дітьми, дітьми з малозабезпечених сімей) проводиться наступна робота:
- відвідання шкіл-інтернатів Дарницького району м.Києва, за адресами: вул.Ялиникова, та вул.Харківське шосе (проведення дитячих свят, навчально-розвиваючих заходів, спортивних олімпіад, футбольних турнірів тощо)
- відвідання дітей-інвалідів Дарницького району на дому (30 сімей),
- проведення свят та ранків з ВІЛ-інфікованими дітьми (10 сімей),
- робота дитячого клубу «Ліга друзів» для дітей дошкільного віку за розробленою програмою підготовки до навчання у середньому навчальному закладі та всебічного розвитку, виховання моральних та загальнонаціональних цінностей дитини,
- відвідання дитячої лікарні за адресою: вул..Алішера Навої:
- надання соціальної допомоги та відвідання немовлят-відмовників, дітей з дитячих будинків, з кризисних сімей,
- проведення безкоштовних екскурсій для дітей з багатодітних сімей, дітей-сиріт м.Києва,
- надання благодійної матеріальної допомоги хворим: предмети дитячої гігієни, продукти харчування, одяг тощо.
З вересня 2010 організація відкрила клуб «Гармонія» по роботі із молоддю з обмеженими можливостями на базі Соціального закладу «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями».

Комітет по роботі з кризисними сім’ями
Даний комітет створений та реалізується з метою сприяння та надання соціальної, духовної, організаційної та інших видів благодійної допомоги сім’ям, що опинилися у складних життєвих обставинах, з цією метою з березня 2010 функціонує клуб «Здорова та щаслива родина».
Головним завданням клубу є сприяти формуванню та відновленню сімей, що опинились у важких життєвих обставинах, як представників здорового та міцного інституту суспільства, шляхом організації та проведення тематичних бесід, творчих вечорів, суспільно-корисного .
Впродовж 2010 представники організації проводять інспектування кризисних сімей Дарницького району спільно з працівниками соціальних установ.

Комітет по роботі з ветеранами та людьми похилого віку
Даний комітет по роботі з ветеранами по людьми похилого віку здійснює благодійну матеріальну та соціальну допомогу підопічним Київської міської ради ветеранів м.Києва та Комітету ветеранів м.Києва.
З жовтня 2010 відкрито клуб для ветеранів Дарницького району «Молоді серця», членами якого стали 60 осіб.
За час діяльності організації біло проведено 3 благодійних концерти, на які були запрошені 900 осіб, де кожен отримував продуктові набори у якості благодійної допомоги на кожному заході.

Комітет з взаємодопомоги та сприяння реабілітації та адаптації алко- та наркозалежних
При організації діє стаціонарний центр «Шлях до життя», який надає взаємодопомогу та сприяє реабілітації та адаптації алко- та наркозалежних, що знаходиться у Полтиавській області с.Кулаженці.
З листопада 2010 діє клуб адаптації для родичів алко- та наркозалежних.
   

Публикации

Анонс

Ты можешь помочь!

1 октября

Международный день пожилых людей

Календарь событий

«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Партнеры

Панель пользователя

Комментарии

Давайте делать добро вместе!

Ближайшие мероприятия

XML error in File: http://fond-db.org.ua/news/events/rss.xml
XML error: Unsupported encoding at line 1

Опрос

Как вы считаете, помогать нуждающимся это:

Долг каждого человека
Можно иногда!
Нет, ну хотелось бы!
Сами справятся!
Завтра начну!